Η ΠΑΕ Καλαμάτα ανακοινώνει ότι οι νεαροί ποδοσφαιριστές μας Σάββας Μουζάκης και Παναγιώτης Λακριντής υπέγραψαν διετή επαγγελματικά συμβόλαια με την ομάδα μας.
Ο Μουζάκης είναι επιθετικός, ενώ ο Λακριντής αγωνίζεται στη θέση του στόπερ και του αμυντικού χαφ.
Τους ευχόμαστε να είναι υγιείς.Να συνεχίσουν να προπονούνται με μεράκι και να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό όταν τους χρειαστεί ο προπονητής για να βοηθήσουν την Μαύρη Θύελλα να πετύχει τον στόχο της ανόδου στην Σούπερ Λιγκ.
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/08/53169337-861C-495A-8E5A-F97AAD1A8813-1024x768.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/08/E51CC7A8-4F0C-4964-9CC8-20F029844FBF-1024x768.jpeg)