Η δράση στα σχολεία συνεχίζεται! Σήμερα ο Γενικός Αρχηγός κ. Αντώνης Μαυρέας και αντιπροσωπεία ποδοσφαιριστών βρέθηκαν στο 6ο και 3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας.
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5238-1024x768.jpeg)
Τα παιδιά δέχθηκαν με χαρά την πρόσκληση της ομάδας να παραβρεθούν την Κυριακή στην οικογενειακή κερκίδα – One Family, ώστε να παρακολουθήσουν το εντός έδρας παιχνίδι της ομάδας και σε συνεργασία με την εταιρία TOYCITY να συμμετέχουν σε διάφορες δραστηριότητες!
KALAMATA FC – One Family!
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5236-1024x768.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5237-1024x768.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5235-1024x491.jpeg)