Σήμερα, αντιπροσωπεία των ποδοσφαιριστών μας και μέλη του τεχνικού team στο πλαίσιο της αθλητικής αρωγής, βρέθηκαν στο 9ο & 4ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας όπου εκεί γνωρίστηκε με τους μαθητές!
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4857-1024x768.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4858-1024x768.jpeg)
Εκεί παίξαμε ποδόσφαιρο, μοιράσαμε μπάλες και προσκλήσεις για την Οικογενειακή Κερκίδα-One Family καθώς και αυτόγραφα για τους μικρούς φιλάθλους της ομάδας μας!
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4856-1024x768.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4861-1024x768.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4860-1024x768.jpeg)
Συνεχίζουμε με όραμα την προώθηση του αθλητισμού στη νέα γενιά!
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4863-1024x768.jpeg)