Οικογενειακό διπλό με την Κ19 περιελάμβανε η τελευταία προπόνηση της ομάδας μας που έγινε στο Αθλητικό κέντρο της Μικρομάνης πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων.
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5672-768x1024.jpeg)
Ο Πρόεδρος κ. Πρασσάς στο μήνυμα του προς την τεχνική ηγεσία και τους παίκτες ευχήθηκε Χρόνια πολλά, καλές γιορτές και οικογενειακή ευτυχία.
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5671-768x1024.jpeg)
Στη συνέχεια σε ένα καθαρά οικογενειακό και εορταστικό κλίμα οι ποδοσφαιριστές μοιράστηκαν δώρα, αντάλλαξαν ευχές και έδωσαν ραντεβού για επιστροφή στις προπονήσεις την Τετάρτη 27 Δεκέμβρη.
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5669-1024x768.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5667-768x1024.jpeg)
![](https://www.fckalamata.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5668-768x1024.jpeg)